DĖKOJAME UŽ JŪSŲ GERUMĄ

       Gerbiamieji mūsų bendruomenės nariai! Jūsų dėka, šios Kalėdos tapo ypatinga švente Vilniaus rajone gyvenančiai nepasiturinčiai daugiavaikei šeimai. Iš viso buvo paaukota 470 eurų, už kuriuos galėjome nupirkti ir padovanoti šeimai šaldytuvą. Likusius pinigus įteikėme tėveliams, linkėdami pripildyti šaldytuvą ir kad ta šeimos gerovė laikytųsi visus artėjančius metus!
       Ypač aktyviai prie mūsų akcijos prisidėjo lopšelio auklėtinio Jono Marčiulionio tėvelis, savo buitinės technikos salone pritaikęs didžiulę nuolaidą šaldytuvui bei padovanojęs virtuvinį kombainą. Jo dėka liko daugiau pinigėlių, kuriuos galėjome padovanoti šeimai.
       Džiaugiamės bei didžiuojamės, kad mūsų bendruomenė padarė kalėdinį stebuklą žmonėms, kurie jo jau nesitikėjo! Ir dar kartą: DĖKOJAME UŽ JŪSŲ GERUMĄ!