Vaikų mityba

Maitinimas organizuojams remiantis Lietuvos respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų maitinimą. Pagrindinis dokumentas – Maitinimo tvarkos aprašas. Vaikai maitinami 5 kartus per dieną. Organizuojant vaikų maitinimą yra sudaromi perspektyviniai valgiaraščiai 15 dienų su apskaičiuota paros maisto raciono energetine verte, priklausomai nuo vaiko amžiaus. Visas patiekiamas maistas gaminamas vietoje, pagal aukštus standartus įrengtoje virtuvėje. Virtuvės higienos būklė paskutinio patikrinimo metu gavo aukščiausią – 5 balų įvertinimą.

Patys kepame gardžią šviesią ir tamsią duoną, naminius pyragus, sausainius. Vakarais vaikai turi galimybę papildomai atsigerti ekologiško pieno, išskirtinės kokybės natūralių lietuviškų sulčių, paskanauti, ekologiškų bei sveikuoliškų desertų, pakramsnoti įvairių sveikuoliškų gardėsėlių su grūdais.

Pirmos savaitės meniu

Antros savaitės meniu